קרם פנים טבעי, אנטי אייג'ינג

היה לי חלום קטנטן - להכין לעצמי קרמים ושאר דברי קוסמטיקה, מחומרים טבעיים ואיכותיים, עם דגש על מה שחשוב לי בהרכב שלהם.

זה לקח לי קצת זמן, אבל הרגע הזה הגיע והתחלתי עם קרם פנים. הכנתי לבנות ולי, והתוצאה מדהימה. הבנות מדווחות על קרם נעים עם ריח קליל וטבעי, שנספג היטב ומעניק לאור מרקם גמיש, מאוזן וכייפי.

זה באמת לא קשה, זה זול במיוחד (לעומת קרמים של מותגים מוכרים) וזה ממלא סיפוק והנאה!

אני משתפת מתכון של קרם פנים עם שמנים אתריים שמעודדים חידוש ותיקון רקמות, הזנה וגמישות, וכמובן אנטי אייג'ינג. לכל רכיב שבחרתי יש תפקיד חשוב והכל ביחד מניב קרם נהדר! (קראו על כל אחד מהשמנים, יש שפע של מידע זמין באינטרנט)

לצנצנת של 50 מיל: 35 מיל' קרם בסיס (קרם בסיס מוכן שמכיל חמאת שיאה, דונג דבורים, שמן זרעי ענבים)

5 מיל' אלוורה טבעית כפית אבקת אבץ (מונע היווצרות פצעונים וגם מגן מהשמש) ויטמין סי נוזלי ויטמין E נוזלי 1 כמוסה של Q10 10 מיל' של תערובת שמנים - 8 מיל שמן גלעיני משמש וגם: 8 טיפות שמן אתרי לבנדר 8 טיפות שמן אתרי נרולי 10 טיפות שמן אתרי לבונה 10 טיפות שמן אתרי הליקריסום ומעט מים בהתאם לקרם שרוצים - קרם יום עדיף לדלל, אז הוספתי 10 מיל מים (שעברו רתיחה. לקרר כמובן).

לערבב היטב - קודם את כל את השמנים, לערבב לתוכם את אבקת האבץ והויטמינים. לערבב היטב (אפילו עם מוט בלנדר או כלי מקציף ידני) את קרם הבסיס עם המים, ואז לחבר הכל ביחד למרקם אחיד וחלק.

אפשר לשחק עם החומרים, חפשו מידע והתאימו לצרכים שלכם. אפשר כמובן להוסיף גם אבקת קולגן.

תנסו, לא תצטערו! הכנת קרם פנים בעצמכם תחסוך לכם כ 80% מהעלות הרגילה.


חשוב!! רקיחת קרמים זה לא המקצוע שלי, נעזרתי בכל הידע שיש וקראתי על החומרים בהם השתמשתי וכך הכנתי את הקרם הזה. הקרם מוצלח מאוד עבורי ועבור בנותיי, מעבר לזה אין לי ניסיון נוסף או רישיון לשיווק קרמים. על כן הכנת הקרם פנים על אחריותכם הבלעדית.

4 views0 comments

Recent Posts

See All